Volmak Makina & İnşaat Haberleri

İcra ettiğimiz, katıldığımız, tamamladığımız, devam ettiğimiz faaliyetler hakkında bilgi edinin.

volmak silo

VOLMAK Makina & İnşaat olarak yeni merkez ofisimiz Mertsan Plaza'ya taşındık.

Yeni ofisimiz ve fabrikamız ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

 

volmak silo

TÜMAD Madencilik A.Ş İvrindi Altın Madeninde kullanılacak olan Civatalı Çimento Silosu İmalatında Volmak Makina & İnşaat’ı Tercih Etti.

TÜMAD Madencilik A.Ş İvrindi Altın Madeninde kullanılacak olan Civatalı Çimento Silosu için Mekanik Ekipman Temini, İmalat ve İnşaat işlerinde Volmak Makina & İnşaat’ı Tercih Etti. Firmamız Anahtar Teslim Projesini Bitirmenin Haklı Gururunu Yaşamaktadır.

volmak silo

Kazan Soda A.Ş Silo Yükleme ve Tartım Tesisi için Volmak Makina & İnşaat’ı Tercih Etti.

Volmak Makina & İnşaat ve Kazan Soda Ankara Şubesi arasında 1000m3 Çelik Silo Yükleme ve Tartım Tesisi'nde yapılacak olan Anahtar Teslim Proje, Montaj ve İmalat işleri için sözleşme imzalanmış olup, inşaat ve imalat işlerine başlanmıştır.

volmak silo

Ramazan Bayramı

Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar..

volmak bayram

2019 İftar Yemeği

Ankara'da iftar yemeğinde ekip çalışanlarımızla birlik ve beraberliğimizi perçinledik.

volmak silo

İftar Yemeği

Ankara'da iftar yemeğinde ekip çalışanlarımızla birlik ve beraberliğimizi perçinledik.

volmak silo

Trakya Çimento Fabrikası A.Ş. 2018 Yılı Bakım Onarım ve Revizyon İşlerinde Volmak Makina & İnşaat’ı Tercih Etti. Firmamız Trakya Çimento Revizyon İşlerini Bitirmenin Haklı Gururunu Yaşamaktadır.

Firmamız Endüstriyel Tesislerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Bu Bağlamda, Trakya Çimento Fabrikası A.Ş.’de;

Çimento Değirmeni revizyonu - bakım işleri ve Stokholl Çatısı Mekanik Bakım İşleri tamamlanarak teslim edilmiştir. Trakya Çimento Fabrikası A.Ş.’ye Firmamızı tercih ettikleri için, Revizyon işinde görevli bütün personelimize İSG kurallarına uyarak disiplinli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

volmak silo

Bursa Çimento Fabrikası A.Ş. 2018 Yılı bakım onarım ve revizyon İşleri için Firmamız Volmak Makina & İnşaat İle Sözleşme İmzaladı.

Firmamızla Bursa Çimento Fabrikası A.Ş. arasında;
-Paketleme ve Çimento Siloları, Paketleme Elevatör Zinciri Revizyon İşleri
-Roller Press revizyon İşleri
-Döner Fırın 1 revizyon işleri
-Döner Fırın 2 revizyon işleri
-Kömür değirmeni revizyon işleri, alanlarında sözleşmeler imzalanmış ve personelimiz revizyon işlerine başlamıştır

Revizyon işinde görevli bütün personelimize İSG kurallarına uyarak disiplinli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder, Başarılar dileriz.

volmak silo

Soma Termik Santrali Kömür Hatlarının Yenileme İşleri İçin Volmak & Makine İnşaat’ı Tercih Etmiştir.

Konya Anadolu Birlik Holding Soma Termik Santrali İşletmesinde bulunan 3-4 Ünitelerindeki toplam 12 adet kömür hattının Mühendislik, Demontaj, Montaj ve izolasyon işleri için Firmamızla sözleşme imzalamıştır. Söz konusu işler yer teslimi yapılasının sonrasında başlayacaktır.

volmak silo

Limak Anka Çimento Fabrikası İnşaatında Firmamız Volmak Makina & İnşaat Sözleşmesini İmzaladığı İşlerini Kaliteden Ödün Vermeden Tamamlamaya Devam Etmektedir.

Firmamız Ankara Temelli’de Limak Anka Çimento Fabrikası İnşaatında, bir yılı aşan süredir üstlenmiş olduğu mekanik işleri ve İnşaat işlerini tamamlamaya devam etmektedir.

Sözleşmesi imzalanan;
-İstinat Duvarları İnşaatı,
-Temiz su Kanalları (Galeriler)
-Krg Boru Hatları
-Rögarlar,
-Trasfer Kule İnşaatı
-Dik Kömür Değirmeni Kat İnşaatı
-Çimento Değirmeni Kat ve Ek Kat İnşaatı
-Yer Bunkeri İşi.

volmak silo

10.000 Ton Kapasiteli Cıvatalı Çimento Stoklama Ve Dolum Tesisi İmalatımız Çimento Sektörünün cemenTürk Dergisinde Haber Olmuştur

Firmamızın danışmanlık, mühendislik, projelendirme, elektrik, otomasyon, mekanik imalatlar, teknolojik imalatlar, çelik imalatların yapılması, saha montajının yapılması ve devreye alma işlerini üstlendiği 10.000 Ton Kapasiteli Cıvatalı Çimento Stoklama ve Dolum Tesisi İmalatımız tamamlanarak devreye alınmıştır. Devreye alınma işleminin tamamlanması sonrasında imalatımız, Çimento Sektörünün dergisi olan cemenTürk Dergisinin 54. sayısında haber olarak yer almıştır.

volmak silo

Trabzon Tershanesi 10.000 Ton Kapasiteli Çimento Stoklama Ve Dolum Tesisi

Trabzon Tershanesi’nde sözleşmesi imzalanan 1000 Ton x 10 Adet cıvatalı çimento stok siloları ve çimento silobas yükleme tesisi yapımına ilişkin stok siloları ve helezon sevk grubu ile diğer çelik konstrüksiyon yapılarının anahtar teslim işine ait gerekli danışmanlık hizmeti, mühendislik ve projelendirme, elektrik ve otomasyon, mekanik imalatlar, teknolojik imalatlar, çelik imalatların yapılması, saha montajının yapılması ve devreye alma işleri Volmak Makina & İnşaat garantisi altında tamamlanarak devreye alınmış ve teslim edilmiştir.

volmak silo

İftar Yemeği

Ankara'da iftar yemeğinde ekip çalışanlarımızla birlik ve beraberliğimizi perçinledik.

volmak silo

Limak Anka Şubesinde toplama galerisi inşaat işleri

Limak Anka Şubesinde yapılmakta olan çimento fabrikasının toplama galerisi inşaat işleri Volmak Makina ve İnşaat garantisi altında sözleşmesi imzalanmış olup, inşaat işlerine başlanmıştır.

volmak silo

Trabzon Tershanesinde Civatalı Çimento Stok Siloları ve Çimento Silobas Yükleme Tesisi

Trabzon Tershanesinde kurulacak olan 1000 Ton x 10 Adet civatalı çimento stok siloları ve çimento silobas yükleme tesisi yapımına ilişkin stok siloları ve helezon sevk grubu ile diğer çelik konstrüksiyon yapılarının anahtar teslim işine ait gerekli danışmanlık hizmeti, mühendislik ve projelendirme, elektrik ve otomasyon, mekanik imalatlar, teknolojik imalatlar, çelik imalatların yapılması, saha montajının yapılması ve devreye alma işleri Volmak Makina ve İnşaat garantisi altında sözleşmesi imzalanmıştır.

volmak silo

LİMAK ANKA - Off Spec İnşaat İşleri

Limak Anka Şubesinde yapılmakta olan çimento fabrikasının Off Spec Silo inşaat işleri Volmak Makina ve İnşaat garantisi altında sözleşmesi imzalanmış olup, inşaat işlerine başlanmıştır.

Web Sitemizi Yeniledik!

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına web sitemizi profesyonel bir tasarıma büründürdük ve tüm mobil cihazlara dahil uyumlu hale getirdik. Artık Volmak Makina & İnşaat tüm mobil cihazlarda daha güzel bir görünüme büründü. Bu sayede her türlü mobil cihazdan rahatlıkla sitemizi görüntüleyebilirsiniz. Gelişen Teknolojiye her zaman ayak uydurmayı başaran Volmak Makina & İnşaat bu alanda da faaliyet göstermeye devam edecektir.

OYAK Denizli Çimento Haven & Boecker Paketleme Ünitesi Modernizasyonu

OYAK Denizli Çimento Haven&Boecker Paketleme Ünitesi Modernizasyonu Sözleşmesi kapsamında yapılacak olan modernizasyona ait gerekli mekanik imalatlar, teknolojik imalatlar, çelik imalatların yapılması, saha montajının yapılması ve mevcut hatların demontajı işleri Volmak Makina ve İnşaat garantisi altında sözleşmesi imzalanmıştır.

BAGFAS Gübre Fabrikaları DAP/NPK Arası Konveyör Hatlarının Modernizasyonu

BAGFAS Gübre Fabrikaları'nda sözleşme kapsamında yapılacak olan modernizasyona ait projelendirme, mühendislik, yurt dışı malzeme tedariği, gerekli mekanik imalatlar, teknolojik imalatlar, çelik imalatların yapılması ve saha montajının yapılması ve mevcut hatların demontajı, elektrik ve otomasyon işlerinin yapılarak devreye alınması Volmak Makina ve İnşaat garantisi kapsamında tamamlanmış olup, devreye alınmıştır.

BAŞTAŞ Ankara Çimento Fabrikası Yıllık Revizyon İşleri

BAŞTAŞ Ankara Çimento Fabrikası'nda 2. Fırın Soğutma Elektro Filtresi Plaka Değişim İşleri Volmak Makina ve İnşaat garantisi altında devam etmektedir.